Banner skeelerclub 2022_02

Wij krijgen te maken met het HOV busbaan tracé.

busbrug

Wij zijn laatst op de hoogte gesteld dat er een besluit is genomen door de provincie Noord-Holland over het HOV tracé dat op een gedeelte van ons terrein komt te liggen.  Wij wisten al jaren dat dit aan de orde zou kunnen komen. Het heeft een grote impact op onze club.  Wij kunnen dit niet tegenhouden en zullen dan ook overleg met de gemeente en provincie aanpassingen moeten doen.  Dit levert natuurlijk veel werk op, maar creëert ook weer kansen voor onze club.  Zeker in combinatie met de toekomstige woningbouw in Lisserbroek.  Deze busbaan krijgt ook een fietsbrug en daarmee worden  onze baan heel toegankelijk voor een groot gedeelte van Lisse.

We gaan alle ontwikkelingen hierover die betrekking hebben op onze club via onze website verder delen.

https://noord-holland.nl/Actueel/Archief/2018/November_2018/Nieuwe_brug_over_Ringvaart_voor_busbaan_Noordwijk_Schiphol

Hoe word ik lid van de IJsbaan Lisserbroek

klik hier

Hoe beëindig ik het lidmaatschap van de IJs en Skeelerclub Lisserbroek

Stuur een mailtje aan de ledenadministratie

logo ijs en skeelerclub lisserbroek

IJs- en skeelerclub Lisserbroek

Bezoekadres:
Hillegommerdijk 53
2165 AN - Lisserbroek
Tel: 0252 - 755015

Lid worden afdeling skeelerbaan

klik hier

Beëindigen lidmaatschap afdeling skeelerbaan:
Stuur een mailtje aan de ledenadministratie

IJs- en skeelerclub Lisserbroek Bezoekadres: Hillegommerdijk 53 2165 AN Lisserbroek Tel: 0252 – 755015